Zawodnicy UKP Bychawa z medalami w Garwolinie!

dniu 18 czerwca 2022 roku w Garwolinie odbyły się X Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Garwolin. W tych zawodach wystartowało 141 zawodników i zawodniczek z 9 klubów w tym nasi zawodnicy w 5-cio osobowym składzie.

W tych zawodach nasi zawodnicy zdobyli 6 medali( 2 złote, 3 srebrne oraz 1 brązowy)

W tych zawodach brali udział:

-Łucja Frączek dwukrotnie zdobyła złote medale na dystansie 50m stylem grzbietowym oraz 100m stylem zmiennym.

-Mateusz Teter dwukrotnie zdobył srebrne medale na dystansie 50m stylem klasycznym oraz 100m stylem zmiennym.

-Amelia Prącik srebrny medal zdobyła na dystansie 50m stylem dowolnym oraz brąz na dystansie 50m stylem motylkowym.

-Magdalena Teter zajęła IV miejsce na dystansie 100m stylem zmiennym oraz VII miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym.

-Piotr Lipiński uplasował się na VI miejscu na dystansie 50m stylem grzbietowym oraz zajął VIII miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym.