REKORDY KLUBU


SZYBKA NAWIGACJA

Dziewczęta – pływalnia 25m
Dziewczęta – pływalnia 50m
Chłopcy – pływalnia 25m
Chłopcy – pływalnia 50m

Dziewcząt

Pływalnia 25m

Dystans8lat i młodsi9lat10lat11lat12lat13lat14lat15lat16latOpen
25m stylem dowolnymMagdalena Teter
0:19.09
Magdalena Teter
0:19.09
50m stylem
dowolnym
Martyna
Nowak
0:48.70
Łucja
Frączek
0:36.62
Łucja
Frączek
0:32.84
Łucja Frączek
0:32.74
Łucja Frączek
0:29.82
Łucja
Frączek
0:29.82
100m stylem
dowolnym
Martyna
Nowak
1:51.05
Łucja
Frączek
1:26.47
Łucja
Frączek
1:17.93
Łucja Frączek
1:10.79
Zuzanna Salasa
1:07.49
Zuzanna Salasa
1:14.95
Łucja
Frączek
1:07.49
200m stylem
dowolnym
Łucja
Frączek
2:48.43
Łucja
Frączek
2:32.75
Łucja Frączek 2:38.00Amelia Prącik
2:31.66
Amelia Pącik
2:31.66
400m stylem
dowolnym
Nowak
Martyna
7:22.49
Łucja
Frączek
5:26.08
Łucja Frączek
5:18.51
Amelia Prącik
5:14.86
Amelia Prącik
5:14.86
800m stylem
dowolnym
Łucja
Frączek
11:46.81
Łucja Frączek
11:18.78
Amelia Prącik
10:56.49
Amelia Prącik
10:56.49
1500m
stylem
dowolnym
Amelia Prącik
20:40.03
Amelia Prącik
20:40.03
25m stylem grzbietowymOlga
Frączek
0:29.05
Olga
Frączek
0:29.05
50m stylem
grzbietowym
Matylda
Hanaj
1:02.64
Martyna
Nowak
0:55.27
Łucja
Frączek
0:41.72
Łucja
Frączek
0:36.24
Łucja Frączek 0:33.61Łucja Frączek
0:32.30
Łucja
Frączek
0:32.30
100m stylem
grzbietowym
Łucja
Frączek
1:31.32
Łucja
Frączek
1:14.06
Łucja
Frączek
1:13.50
Łucja
Frączek
1:07.49
Łucja
Frączek
1:07.49
200m stylem
grzbietowym
Łucja
Frączek
3:15.33
Łucja
Frączek
3:01.88
Łucja Frączek
2:38.24
Łucja Frączek
2:32.03
Łucja
Frączek
2:32.03
50m stylem
motylkowym
Amelia
Prącik
0:52.55
Amelia
Prącik
0:42.12
Zuzanna
Salasa
0:41.48
Amelia
Prącik
0:34.39
Zuzanna
Salasa
0:38.16
Amelia
Prącik
0:34.39
100m stylem
motylkowym
Amelia
Prącik
2:00.70
Amelia
Prącik
1:32.31
Amelia Prącik
1:25.34
Amelia
Prącik
1:18.96
Amelia
Prącik
1:18.96
200m stylem
motylkowym
Amelia
Prącik
4:26.78
Amelia
Prącik
3:23.69
Amela
Prącik
3:17.42
Amelia
Prącik
3:07.19
Amelia
Prącik
3:07.19
25m stylem klasycznymMagdalena Teter
0:24.19
Magdalena Teter
0:24.19
50m stylem
klasycznym
Matylda
Hanaj
1:28.22
Magdalena Teter
0:52.12
Martyna Nowak
0:55.79
Łucja
Frączek
0:46.25
Łucja
Frączek
0:44.29
Maria
Pruś
0:45.79
Łucja
Frączek
0:44.29
100m stylem
klasycznym
Flis
Julia
1:53.97
Łucja
Frączek
1:51.12
Maria
Pruś
1:40.81
Maria
Pruś
1:37.74
Klaudia Grzywa
1:44.61
Maria
Pruś
1:37.74
200m stylem
klasycznym
Flis
Julia
3:50.66
Maria
Pruś
3:40.76
Julia
Flis
3:53.28
Maria
Pruś
3:40.76
100m stylem
zmiennym
Magdalena Teter
2:48.75
Łucja
Frączek
1:38.97
Łucja
Frączek
1:37.20
Łucja
Frączek
1:19.94
Amelia
Prącik
1:18.10
Zuzanna
Salsa
1:27.72
Amelia
Prącik
1:18.10
200m stylem
zmiennym
Łucja
Frączek
3:33.74
Łucja
Frączek
3:02.65
Łucja Frączek
2:55.51
Amelia Prącik
2:55.87
Łucja
Frączek
2:55.51
400m
stylem
zmiennym
Amelia
Prącik
6:24.29
Amelia Prącik
6.07.51
Amelia
Prącik
6:24.29

Chłopców

Pływalnia 25m

Dystans9lat10lat11lat12lat13lat14lat15lat16latOpen
25m stylem dowolnymPiotr Lipiński
0:18.77
Piotr
Lipiński
0:18.77
50m stylem
dowolnym
Piotr
Lipiński
0:50.48
Alan
Janik
0:43.65
Szymon
Lipiński
0:32.56
Szymon
Lipiński
0:29.34
Szymon
Lipiński
0:28.46
Daniel
Salasa
0:32.72
Szymon
Lipiński
0:28.46
100m stylem
dowolnym
Alan
Janik
1:37.48
Szymon
Lipiński
1:10.48
Szymon
Lipiński
1:03.23
Szymon Lipiński
1:00.54
Szymon Lipiński
0:58.12
Patryk Batko
1:11.65
Szymon Lipiński
0:58.12
200m stylem
dowolnym
Alan
Janik
3:37.26
Szymon
Lipiński
2:55.75
Szymon
Lipiński
2:27.25
Patryk
Batko
2:42.14
Szymon Lipiński
2:07.81
Szymon Lipiński
2:07.81
400m stylem
dowolnym
Ernest
Biernat
9:10.40
Szymon
Lipiński
6:17.83
Szymon
Lipiński
5:09.92
Patryk
Batko
5:54.84
Szymon
Lipiński
5:09.92
800m stylem
dowolnym
Szymon
Lipiński
11:05.12
Szymon
Lipiński
11:05.12
1500m stylem
dowolnym
25m stylem grzbietowymPiotr Lipiński
0:23.63
Piotr
Lipiński
0:23.63
50m stylem
grzbietowym
Piotr Lipiński
0:54.26
Alan
Janik
0:41.58
Igor
Szafran
0:36.34
Szymon Lipiński
0:33.59
Szymon Lipiński
0:33.59
100m stylem
grzbietowym
Alan
Janik
1:58.44
Szymon
Lipiński
1:34.34
Igor
Szafran
1:24.35
Szymon Lipiński
1:08.52
Szymon Lipiński
1:05.55
Szymon Lipiński
1:05.55
200m stylem
grzbietowym
Szymon
Lipiński
3:26.51
Igor
Szafran
3:12.44
Filip
Klimek
3:16.69
Igor
Szafran
3:12.44
50m stylem
motylkowym
Szymon
Lipiński
0:38.63
Igor
Szafran
0:36.69
Szymon Lipiński
0:30.73
Szymon
Lipiński
0:29.22
Szymon Lipiński
0:29.22
100m stylem
motylkowym
Alan Janik
1:24.04
Szymon Lipiński
1:08.52
Szymon Lipiński
1:05.55
Szymon Lipiński
1:05.55
200m stylem
motylkowym
Patryk
Batko
3:19.90
Szymon
Lipiński
2:29.14
Szymon
Lipiński
2:29.14
50m stylem
klasycznym
Ernest
Biernat
0:59.36
Mateusz Teter
0:49.73
Mateusz
Góźdź
0:46.22
Daniel
Salasa
0:39.54
Daniel
Salasa
0:39.54
100m stylem
klasycznym
Alan
Janik
2:16.03
Mateusz Teter
1:49.38
Marcel Nowak
1:44.89
Dawid Batko
1:40.10
Mateusz Góźdź
1:26.58
Mateusz Góźdź
1:26.58
200m stylem
klasycznym
Szymon
Lipiński
4:45.43
Mateusz
Góźdź
3:48.13
Daniel
Salasa
3:22.59
Daniel
Salasa
3:22.59
100m stylem
zmiennym
Piotr
Lipiński
2:29.82
Alan
Janik
1:59.37
Szymon
Lipiński
1:36.85
Szymon
Lipiński
1:14.43
Szymon Lipiński
1:12.22
Szymon
Lipiński
1:07.85
Szymon Lipiński
1:07.85
200m stylem
zmiennym
Ernest
Biernat
4:39.03
Alan
Janik
3:44.89
Szymon
Lipiński
2:59.95
Szymon Lipiński
2:35.24
Szymon Lipiński
2:35.24
400m
stylem
zmiennym
Szymon
Lipiński
5:34.90
Szymon
Lipiński
5:34.90

Dziewczęta – pływalnia 25m
Dziewczęta – pływalnia 50m
Chłopcy – pływalnia 25m
Chłopcy – pływalnia 50m

Dziewcząt

Pływalnia 50m

Dystans10lat11lat12lat13lat14lat15latOpen
50m stylem
dowolnym
Amelia
Prącik
0:35.68
Maria
Pruś
0:38.15
Amelia
Prącik
0:31.74
Zuzanna
Salasa
0:34.00
Amelia
Prącik
0:31.74
100m stylem
dowolnym
Amelia
Prącik
1:24.31
Amelia Prącik
1:18.85
Amelia
Prącik
1:09.62
Amelia
Prącik
1:09.62
200m stylem
dowolnym
Łucja
Frączek
2:39.63
Łucja Frączek
2:34.82
Amelia
Prącik
2:35.21
Zuzanna
Salasa
2:45.17
Łucja
Frączek
2:34.82
400m stylem
dowolnym
Łucja Frączek
5:27.40
Zuzanna
Salasa
5:49.66
Zuzanna
Salasa
5:44.78
Łucja
Frączek
5:27.40
800m stylem
dowolnym
Łucja Frączek
11:15.46
Zuzanna
Salasa
11:43.13
Łucja
Frączek
11:15.46
50m stylem
grzbietowym
Łucja
Frączek
0:37.14
Łucja Frączek
0:34.33
Łucja
Frączek
0:33.63
Łucja
Frączek
0:33.63
100m stylem
grzbietowym
Łucja
Frączek
1:20.62
Łucja Frączek
1:16.00
Łucja
Frączek
1:12.03
Łucja
Frączek
1:12.03
200m stylem
grzbietowym
Łucja
Frączek
2:50.54
Łucja Frączek
2:43.17
Łucja
Frączek
2:40.02
Łucja
Frączek
2:40.02
50m stylem
motylkowym
Amelia
Prącik
0:43.14
Amelia
Prącik
0:38.69
Klaudia
Grzywa
0:39.90
Amelia
Prącik
0:38.69
100m stylem
motylkowym
Amelia
Prącik
1:27.34
Amelia
Prącik
1:19.67
Amelia
Prącik
1:19.67
200m stylem
motylkowym
Amelia
Prącik
3:18.97
Amelia
Prącik
3:12.02
Amelia
Prącik
3:12.02
50m stylem
klasycznym
Iga
Rudzik
0:53.45
Maria
Pruś
0:46.62
Maria
Pruś
0:46.62
100m stylem
klasycznym
Iga
Rudzik
1:56.40
Maria
Pruś
1:40.81
Maria
Pruś
1:43.81
Maria
Pruś
1:40.81
200m stylem
klasycznym
Maria
Pruś
3:43.28
Maria
Pruś
3:43.28
200m stylem
zmiennym
Amelia
Prącik
3:08.19
Amelia
Prącik
2:54.38
Zuzanna Salasa
3:12.07
Amelia
Prącik
2:54.38
400m stylem
zmiennym
Amelia
Prącik
6:29.06
Amelia
Prącik
6:12.99
Amelia
Prącik
6:12.99

Chłopców

Pływalnia 50m

Dystans10lat11lat12lat13lat14lat15lat16latOpen
50m stylem
dowolnym
Szymon
Lipiński
0:35.23
Szymon
Lipiński
0:30.55
Dawid
Batko
0:31.88
Szymon
Lipiński
0:27.29
Patryk Batko
0:33.44
Szymon
Lipiński
0:27.29
100m stylem dowolnymSzymon
Lipiński
1:21.56
Szymon
Lipiński
1:07.75
Szymon Lipiński
1:02.67
Szymon
Lipiński
0:59.89
Patryk Batko
1:14.53
Szymon
Lipiński
0:59.89
200m stylem dowolnymIgor
Szafran
3:34.80
Szymon Lipiński
2:18.19
Szymon
Lipiński
2:12.68
Szymon
Lipiński
2:12.68
400m stylem dowolnymSzymon
Lipiński
6:21.91
Szymon
Lipiński
5:26.92
Szymon Lipiński
4:59.75
Patryk
Batko
5:54.84
Patryk
Batko
5:36.63
Szymon
Lipiński
4:59.75
800m stylem dowolnym
1500m stylem dowolnymSzymon Lipiński
20:32.51
Szymon
Lipiński
20:32.51
50m stylem grzbietowymIgor
Szafran
0:46.80
Igor
Szafran
0:38.87
Igor
Szafran
0:38.08
Wiktor
Klimek
0:39.00
Igor
Szafran
0:38.08
100m stylem grzbietowymSzymon
Lipiński
1:40.99
Igor
Szafran
1:21.74
Wiktor Klimek
1:31.83
Igor
Szafran
1:21.74
200m stylem grzbietowymIgor
Szafran
3:00.70
Igor Szafran
2:58.96
Igor
Szafran
2:58.96
50m stylem motylkowymDawid
Batko
0:54.49
Igor
Szafran
0:39.58
Igor
Szafran
0:36.37
Patryk
Batko
0:37.20
Patryk Batko
0:42.93
Igor
Szafran
0:36.37
100m stylem motylkowymIgor
Szafran
1:36.16
Patryk
Batko
1:29.71
Szymon
Lipiński
1:06.39
Patryk
Batko
1:26.69
Szymon
Lipiński
1:06.39
200m stylem motylkowym
50m stylem klasycznymDawid
Batko
0:53.14
Mateusz
Góźdź
0:47.77
Mateusz
Góźdź
0:41.48
Daniel
Salasa
0:43.59
Mateusz
Góźdź
0:41.48
100m stylem klasycznymMarcel
Nowak
1:57.53
Mateusz
Góźdź
1:43.96
Mateusz
Góźdź
1:34.86
Daniel
Salasa
1:37.04
Mateusz
Góźdź
1:34.86
200m stylem klasycznymMateusz
Góźdź
3:55.24
Mateusz
Góźdź
3:38.40
Daniel
Salasa
3:32.82
Daniel
Salasa
3:32.82
200m stylem zmiennymSzymon
Lipiński
3:13.95
Wiktor Klimek
3:15.08
Szymon
Lipiński
3:13.95
400m stylem zmiennymSzymon
Lipiński
6:32.05
Szymon
Lipiński
5:50.55
Szymon
Lipiński
5:50.55

Dziewczęta – pływalnia 25m
Dziewczęta – pływalnia 50m
Chłopcy – pływalnia 25m
Chłopcy – pływalnia 50m