Zwycięstwo zawodniczki UKP Bychawa podczas Pucharu Open!

13 maja 2023 roku na pływalni Olimpijskiej Aqua Lublin odbyły się zawody o Puchar Open. To pierwsze zawody w tym roku, w których nasze zawodniczki wystartowały na pływalni 50m. Nasze zawodniczki startowały w kategorii Open (14 lat i starsi)

Zwycięstwo na dystansie 50 stylem grzbietowym po raz kolejny w cyklu tych zawodów odniosła Łucja Frączek poprawiając swoją „ życiówkę” o 0,5 sekundy. VII miejsce zajęła na dystansie 50m stylem dowolnym. Ponadto Łucja została IV zawodniczką tych zawodów.

Amelia Prącik zajęła VIII miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym oraz IX miejsce na dystansie 50m stylem motylkowym na obu dystansach ustanowiła nowe rekordy życiowe. Amelia była XII zawodniczką tych zawodów.

Julia Flis uplasowała się na VIII miejscu na dystansie 50m stylem klasycznym poprawiając swój rekord życiowy o 4 sekundy!

Już za tydzień kolejny sprawdzian zawodniczek UKP Bychawa, które wystartują w Ogólnopolskich zawodach pływackich- Memoriał Henryka Kossakowskiego- Lublin. Natomiast Patryk Batko wystartuje Parapływackich Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów młodszych. Naszym zawodnikom życzymy powodzenia w tych zawodach!