Zawodniczka UKP Bychawa Vice-Mistrzynią Województwa Lubelskiego!

1 kwietnia na pływalni H2O w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w pływaniu wielobojowym. Zawody te odbywały się w kategorii Open (13 lat i starsi). Formuła tych zawodów polegała na wystartowaniu przynajmniej w 4 konkurencjach 50m,100m, 200m dowolnymi stylami oraz 200m stylem zmiennym (obowiązkowa konkurencja). Nagradzano 6 najlepszych zawodniczek i zawodników za uzyskanie największej ilości punktów za 4 starty.

Łucja Frączek zdobyła tytuł Vice-Mistrzyni Województwa Lubelskiego w pływaniu wielobojowym na dystansie 200m stylem grzbietowym! III miejsce zajęła na dystansie 50m stylem grzbietowym oraz IV miejsce Na dystansie 100m stylem grzbietowym. W klasyfikacji najlepszych zawodniczek Łucja zajęła VI miejsce zdobywając puchar.

Amelia Prącik zajęła VI miejsce na dystansie 200m stylem dowolnym (poprawiając swoją „życiówkę” sprzed miesiąca o ponad 3 sekundy!). VII miejsce zajęła na dystansie 50m stylem motylkowym. Julia Flis w swoim najlepszym starcie uplasowała się na VII miejscu na dystansie 100m stylem klasycznym (poprawiając swoją życiówkę o ponad 5 sekund!)

Każdej z dziewcząt gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Treningi oraz zajęcia możemy realizować dzięki dofinansowaniu z Miasta Bychawy.