UKP Bychawa po raz kolejny z medalami!

W dniach 13-14 listopada w Kielcach odbyły się Zimowe Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego. W tych zawodach wzięło udział 136 zawodniczek i zawodników z 14 klubów w tym czworo zawodników UKP Bychawa. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi zawodnicy.

Szymon Lipiński zajął I miejsce na dystansie 400 m stylem zmiennym, III miejsce na 800 m stylem dowolnym, dwukrotnie IV miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym oraz motylkowym, V miejsce na dystansie 200 m stylem zmiennym.

Amelia Prącik uplasowała się dwukrotnie na III miejscu na dystansie 200 m stylem zmiennym oraz 200 m stylem motylkowym, IV miejsce na dystansie 400 m stylem dowolnym.

Łucja Frączek zajęła III miejsce na dystansie 200 m stylem grzbietowym, IV miejsce na dystansie 100 m stylem grzbietowym, dwukrotnie V miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym oraz 800 m stylem dowolnym.

Marcel Nowak uplasował się V miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym oraz VI miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym.

Warto zaznaczyć, że nasi zawodnicy trenują tylko 5 razy w tygodniu, a pomimo to rywalizują jak równy z równym z zawodnikami, którzy mają 11 jednostek treningowych w tygodniu.