Święto Niepodległości z medalami dla UKP Bychawa!

W dniu 11 listopada 2021 roku w Sochaczewie odbyły się XIV ogólnopolskie zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczewa. W tych zawodach wzięło udział 171 zawodniczek i zawodników. W większości byli to zawodnicy z województwa mazowieckiego w tym sześcioro zawodników UKP Bychawa. Podczas tych zawodów zawodnicy naszego klubu zdobyli trzy medale(złoty i dwa srebrne)

Złoty medal na dystansie 100m stylem grzbietowym zdobyła Łucja Frączek na dystansie 100m stylem grzbietowym. IV miejsce zajęła na dystansie 100m stylem klasycznym oraz VII miejsce na dystansie 100m stylem dowolnym

Srebrny medal na dystansie 100m stylem grzbietowym zdobyła Amelia Prącik. Ponadto Amelia zajęła IV miejsce na dystansie 100m stylem motylkowym oraz VIII miejsce na dystansie 100m stylem dowolnym.

Srebrny medal zdobyła również Julia Flis na dystansie 100m stylem klasycznym. Na IV miejscu uplasowała się na dystansie 100m stylem grzbietowym oraz VI miejsce zajęła na dystansie 100m stylem dowolnym.

V miejsce na dystansie 100m stylem grzbietowym zajął Mateusz Teter oraz VII miejsce na dystansie 100m stylem dowolnym.

VII miejsce na dystansie 100m stylem grzbietowym zajął Szymon Lipiński oraz VIII miejsce na dystansie 100m stylem dowolnym

XXII miejsce na dystansie 100m stylem grzbietowym zdobył Marcel Nowak.

W najbliższy weekend czwórka zawodników UKP Bychawa pojedzie do Kielc na Zimowe Otwarte Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego na dwudniowe zawody.