9 medali podczas IX Otwartych Zawodów Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Garwolin!

20 czerwca 2021 roku po udanych Mistrzostwach Województwa szóstka zawodników wybrała się do Garwolina na IX Otwarte Zawody Pływackie o puchar Burmistrza Miasta Garwolin. Te zawody w wykonaniu naszych zawodników były rewelacyjne. Z 12 startów zdobyli 9 medali ( 3 złote,4 srebrne, 2 brązowe).Najlepiej zaprezentował się Szymon Lipiński, który dwukrotnie zajął I miejsce na dystansie 50m stylem motylkowym oraz 50m stylem dowolnym.Łucja Frączek zajęła I miejsce na 50m stylem grzbietowym oraz 50m stylem dowolnym.Amelia Prącik zajęła II miejsce na 50m stylem grzbietowym oraz III miejsce na 50m stylem motylkowym.Igor Szafran zajął II miejsce na dystansie 50m stylem motylkowym oraz III miejsce na 50m stylem grzbietowym.Iga Bornus zaledwie 10 letnia zawodniczka zajęła II miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym oraz VI miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym.Mateusz Teter zajął VI miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym