Udany występ zawodników UKP BYCHAWA podczas Ligi Mistrzów Województwa Lubelskiego!

Dnia 17.04.2021 roku na pływalni w Puławach odbyła się Liga Mistrzów Województwa Lubelskiego.Podczas tych zawodów wystartowało 17 zawodniczek i zawodników UKP Bychawa. Zawody odbywały się w trzech kategoriach wiekowych 13-14 lat, 15-16 lat oraz 17 lat i starsi.Najlepiej podczas tych zawodów zaprezentował się Szymon Lipiński, Który zajął II miejsce na dystansie 100m stylem dowolnym oraz IV miejsce na dystansie 100m stylem zmiennym. W ogólnej klasyfikacji najlepszych zawodników 13-14 letnich uplasował się na III miejscu spośród 45 zawodników startujących w tej kategorii wiekowej.IV miejsca podczas tych zawodów zajęli:- Zuzanna Salasa na dystansie 100m stylem dowolnym;- Mateusz Góźdź na dystanie 100m stylem klasycznym;- Alicja Nowicka na dystansie 100m stylem klasycznym.Na V miejscu uplasował się Wiktor Klimek na 100m stylem zmiennym.VI miejsca zajęli:- Łucja Frączek na dystansie 100m stylem grzbietowym;- Alan Janik na dystansie 100m stylem motylkowym;- Alan Bornus na dystansie 100m stylem zmiennym.Filip Klimek zajął VII miejsce na dystansie 100m stylem grzbietowym.Igor Szafran uplasował się na VII na dystansie 100m stylem grzbietowym.Amelia Prącik na dystansie 100m stylem motylkowym zajęła IX miejsce.Marcel Nowak ukończył swój wyścig na pozycji XIII na dystansie 100m stylem klasycznym.Erwin Rechul na dystansie 100m stylem grzbietowym zajął XIV miejsce.Bardzo nas cieszy, że mimo tak trudnego okresu dla sportowców, mamy możliwość udziału w zawodach oraz oglądania naszych zawodników na podium.Chcieliśmy podziękować Dyrekcji pływalni przy Zespole Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego za udostępnienie basenu i możliwość trenowania.